Sršní nektar již vyzkoušely tisícovky lidí v České republice. Jsou mezi nimi běžci všech výkonnostních kategorií, triatlonisti, dálkoví plavci, cyklisti nebo i fotbalisti. Někteří si ho kupují na náročné treky do hor a jiní do posilovny nebo kvůli hubnutí. Vyzkoušela ho velká část české běžecké špičky. Někteří na něm vyhráli republikové tituly, někteří dosáhli výrazných mezinárodních úspěchů, účastnili se mistrovství světa nebo se pokoušeli o kvalifikaci na OH. Sledujte náš facebook, kde o těchto lidech píšeme!
vlast        

Nikdy jsem nebyl a ani pořád nejsem zastáncem nějakých gelů nebo jiných sportovních doplňků. Jediná věc, která by se dala mezi sportovní doplňky zařadit a nikdy nechybí v mé flaštičce při Ultra závodě je sršní nektar, který mě už několikrát zachránil z krize a dodal mi potřebnou energii.

Tomáš Štverák reprezentant ČR ve skyrunningu náš brand ambassador


vlast        

Běh je naprosto jednoduchý sport. Při závodech jsem nikdy nepoužíval víc než průměrné boty a běžecké oblečení. Žádná speciální strava, sofistikované tréninkové plány, dokonce ani měřič tepu nebo stopky. Sršní nektar byl první doplněk, jehož vliv z nějakého důvodu opravdu pociťuji. Proto jsme se rozhodli přinést ho i na český trh.

Jirkа Václаvík běžec a jednatel www.srsninektar.cz OR: maraton 2:40:40, 10 km 33:47


Naoko Takahashi of Japan wins the women's marathon final with a new Olympic record time of 2:23:14 at the Summer Olympics Sunday, Sept. 24, 2000, at Olympic Stadium in Sydney. (AP Photo/Doug Mills)
Vítězný olympijský maraton i světový rekord v Berlíně jsem běžela na nápoj z japonských sršňů.

Naoko Takahašiová Vítězka maratonu na OH 2000 OR: maraton 2:19:46 (tehdy světový rekord)


6a00d83451f7a069e200e5527865e88833-800wi

Nevyhrála bych nebýt Sršního nektaru.

Mizuki Nogučiová Vítězka maratonu na OH 2004 OR: maraton 2:19:12