Provozovatel: Hоrnеt Spоrt s. r. о.

Jak to začalo

Sršní nektar jsme poprvé otestovali na začátku roku 2015. Po půl roce jsme pak již měli eshop a začali sršní nektar dovážet z Nového Zélandu. Postupem času však toto řešení přestalo dostačovat, protože
  • doba dodání byla neúměrně dlouhá
  • několik zásilek se cestou ztratilo a mezinárodní tracking balíčků je bohužel komplikovaný
  • nebyli jsme úplně spokojeni se složením dováženého sršního nektaru
  • vše okolo dovozu bylo zbytečně nákladné
Proto jsme se rozhodli přijít na trh s vlastní variantou sršního nektaru. Stanovili jsme si dvě priority: zachování optimálních poměrů aminokyselin a odstranění všech nebezpečných přísad. Experimentovali jsme s různými formami užívání – tablety, tobolky, prášek. Zkoušeli jsme různé varianty podle poměru přidaných polysacharidů. Po důkladném zvažování a testování všech možností jsme se zatím rozhodli pro následující řešení – nabídneme sršní nektar v prášku v nedávkované formě. Tak se i stalo a tento produkt nyní nabízíme. Mimo polysacharidů a aminokyselin obsahuje jen malá množství kyseliny citrónové (skóre nebezpečnosti 0) a sukralózy (skóre 2)

Sršní nektar 2.0

Náš původní sršní nektar měl lehce kontroverzní chuť. Proto jsme na ni zapracovali a vznikl nový nektar, který nabízíme s příchutěmi manga a pomeranče. Přidali jsme také MCT tuky, extrakt z macy peruánské a malé množství monosacharidů.

Sršní nektar v českých médiích

Minisérie dvou článků o Sršním nektaru vyšla na nejčtennějším českém běžeckém webu behejsrdcem.com: Zevrubná recenze vyšla na blogu Gone4run, kde vychází recenze na bežecké vybavení a doplňky. Další recenze nedávno vyšla na blogu Dva běžci a aktuálně.cz.

Milujeme jednoduchost

  • Minimalizmus je naším životním stylem. Proto jsme se snažili produkt i celý web udělat maximálně jednoduchý a intuitivní.
  • Nabízíme jen pár variant produktu.
  • Neúčtujeme poštovné. Všechno je v jedné ceně.
  • Složení nektaru je maximálně průhledné a jednoduché.

Záruka spokojenosti

Věříme, že budete se sršním nektarem spokojeni. A jen takové zákazníky chceme mít. Pokud vám tedy zakoupený nektar nevyhovuje, ozvěte se, a my jsme připraveni vám celou zaplacenou částku vrátit zpátky.