Jsme sami aktivní běžci, máme v tomto sportu spoustu přátel a záleží nám na komunitě okolo. Proto jsme se rozhodli podpořit ty, kteří tréninku dávají maximum a sršní nektar (českou variantu) jim budeme posílat buď zdarma nebo za polovinu. Stačí vyplnit formulář na konci této stránky.

Sršní nektar se 100% slevou

Sem spadá absolutní česká elita: všichni, kteří během posledních 12 měsíců zaběhli maraton pod 2:30 (muži) nebo pod 2:50 (ženy) nebo podali ekvivalentní výkon na jiné trati či v jiném sportu.

Sršní nektar s 50% slevou

2:30/2:50 na maraton je pro běžné smrtelníky hodně tvrdé kritérium. Chceme podporovat i širší špičku. Mužům s maratonem pod 3:00 a ženám pod 3:20 nebo ekvivalentními výkony rok zpět proto dáme 50% slevu.

(Ne)psané podmínky

Rádi bychom, aby ti s nižší výkonností neobjednávali přes své kamarády Tato akce je zamýšlena pouze na osobní spotřebu během závodů a není určena pro pokrytí tréninku. Dále je určena pouze pro české běžce nebo ty, kteří jsou do české komunity aktivně zapojeni (doručení v rámci ČR).

Také budeme rádi za sdílení svých zkušeností s ostatními např. prostřednictvím webu nebo sociálních sítí.

Děkujeme za chápání a respektování těchto pravidel!

Zde požádejte o kupón

Pokud tedy splňujete podmínky pro jednu z předcházejících slev, vyplňte prosím následující formulář. Odpovíme na něj kódem kupónu v případě, že výkon je dostatečný na alespoň 50% slevu.